KONST / Litografier / Färglitografi 10985663
nr 1098 5663
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Operan, 217/290, signerad, bladets mått: 48x63
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
400 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:32:21
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist